Tag Archive: czas

czas

Robiłeś porządki w piwnicy? Może okazać się, że odkryłeś tam ogromne skarby

Wielkie pudełka stojące długimi latami na strychu lub w piwnicy są oczywiście zmorą właściwie każdego człowieka. Zwykle nawet nie bardzo wiemy, co konkretnie mieści się w środku, jednak na wszelki wypadek starasz się niczego nie wyrzucać – z jednej strony niejednokrotnie znajdują się tam wszelkiego rodzaju pamiątki po rodzinie, a równocześnie być może jest tam coś, co niegdyś nam się jeszcze przyda.

Szukasz niebanalnych atrakcji? Jeśli lubisz się bać, Trójmiasto na pewno zaoferuje coś dla ciebie

Ludzie ciągle szukają interesujących i niebanalnych atrakcji. Ostatnio ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się się miejsca znane jako opuszczone. Atmosfera niczym z filmu grozy podoba się licznym osobom, więc czasem decydują się one na eksplorację podobnych miejsc.

Portal muzyczny może być idealnym miejscem w sieci , gdzie można „wrócić” do lat 70.

Każdy z Polaków się zgodzi, że lata 70-te były dla nas jednym z najlepszych okresów. Przecież to w tym czasie kardynał Karol Wojtyła został Papieżem. Podczas swego życia był to wspaniały Kapłan z powołaniem, który w późniejszym czasie odmienił świat. To owym okresie Polska zajęła 3 miejsce w rozgrywkach mistrzostw świata w piłce nożnej. I to w latach siedemdziesiatych na sportową emeryturę przeszedł najlepszy bokser na Świecie – Muhammad Ali (wielbiony przez dużą ilość Polaków), by następnie wrócić na jeszcze dwie walki.