Tag Archive: czytanie

czytanie

Już od najmniejszego czytajmy naszym pociechom – zobaczysz efekty

Im prędzej zaszczepimy w naszych maluchach miłość do książek, tym większa jest szansa na to, iż będą one też czytały jako dorosłe osoby. Co więcej ma możliwość się również okazać, iż dzięki uwielbieniu do czytania łatwiej będzie im szło analizowanie lektur szkolnych, ponieważ normalnie nie będziemy musieli ich przymuszać do ich czytania.

Serwisy dla książkowych moli

W dobie internetu powstaje wiele przeróżnego rodzaju portali społecznościowych. Oprócz powszechnie znanych, ogólnych serwisów jest również wiele takich, które są dedykowane osobom z konkretnymi zamiłowaniami, dla osób które lubią gotować, dla modelarzy, sportowców itp.. W poniższym tekście chciałabym wam troszkę przybliżyć serwisy tematyczne dla osób kochających czytać.

Czy książkowe pozycje z zakresu psychologii mogą nam ulżyć?

Psychologia to z pewnością dla nadzwyczaj wielu z nas ciekawy element życia codziennego. W tym miejscu w rzeczy samej wskazane jest przyznać, ze niejednokrotnie wiedza psychologiczna pomaga nam rozwiązać liczne problemy, które niestety w szeregu przypadków znajdują się na naszej drodze. Niemniej tymczasem fakt jej posiadania a przede wszystkim zdobycia bez wątpliwości jest zadaniem trudnym, chociaż wykonalnym.