Tag Archive: czytanie

czytanie

Czy książkowe pozycje z zakresu psychologii mogą nam ulżyć?

Psychologia to z pewnością dla niesłychanie wielu z nas ciekawy element życia codziennego. W tym miejscu jak najbardziej powinno się przyznać, ze w szeregu przypadków wiedza psychologiczna pomaga nam rozwiązać liczne problemy, które niestety w wielu przypadkach znajdują się na naszej drodze. Niemniej jednak fakt jej posiadania a przede wszystkim zdobycia bez wątpienia jest zadaniem trudnym, chociaż wykonalnym.

Serwisy dla książkowych moli

W dobie internetu powstaje dużo rozmaitego typu portali społecznościowych. Oprócz powszechnie znanych, ogólnych serwisów powstaje również wiele takich, które są dedykowane osobom z konkretnymi zamiłowaniami, dla osób które kochają kucharzyć, dla modelarzy, sportsmenów itp.. W tym artykule chciałabym wam trochę przybliżyć serwisy tematyczne dla osób uwielbiających czytać.

Już od najmniejszego czytajmy naszym pociechom – zobaczysz efekty

Im prędzej zaszczepimy w naszych maluchach miłość do książek, tym większa jest szansa na to, iż będą one też czytały jako dorosłe osoby. Co więcej ma możliwość się również okazać, iż dzięki uwielbieniu do czytania łatwiej będzie im szło analizowanie lektur szkolnych, ponieważ normalnie nie będziemy musieli ich przymuszać do ich czytania.