Archiwum: gra

gra

Jak wybrać zabawki dla dzieci?

Nim jednakże pociecha opuści rodzinne gniazdo, przed nami jeszcze długa i ciernista droga, aby odpowiednio wychować małego człowieka. Rzecz jasna, każdy świeżo upieczony rodzic z pewnością przestudiował przed porodem maleństwa całe stosy specjalnych poradników i myśli, że posiadł całkowitą wiedzę o wychowaniu pociechy. Jakże często teoria przegrywa z praktyką! Wychodzi na to, że najkorzystniej zdać się na własny instynkt.

Dzieła w klimacie fantasy mają się dobrze

Kiedy ludzie kina zabierają się za pomoc w tworzeniu gry komputerowej jasne jest, że wyjdzie z tego smaczny kąsek. Tak właśnie było, gdy została wydana pierwsza część gry dragon age. Ta gra była zaskoczeniem dla wszystkich, nawet najbardziej obeznanych, w świecie gier, ludzi. Świat niesamowitymi stworami i my, należący do bractwa Szarych Strażników, którzy będą walczyć ze złem, czyli demonem Plagi. Jasne jest, że nie wszystkich zainteresuje tego typu gra, jednak fani fantasy na pewno będą szczęśliwi, szczególnie, że każda następna seria została wzbogacona o bardzo wiele genialnych rozwiązań.

Jeżeli masz ochotę świetnie spędzić czas przy planszówkach ze swą rodziną koniecznie przeczytaj ten tekst

W obecnych czasach dużo ludzi pasjonuje się grami komputerowymi. Mogą one wiele godzin spędzać na samotnej grze albo na grze z innymi internautami. Równocześnie gry komputerowe mają bardzo różną tematykę, od klasycznych gier karcianych po gry nawiązujące do scen znanych z Gwiezdnych Wojen, a całość to odbywa się z piękną muzyką, co powoduje, że gracz naprawdę przenosi się w odmienny świat i nic dziwnego, iż nie umie oderwać się od gry, w którą zdążył wejść.

Doradzamy, jak fajnie spędzić koniec roku

Są takie chwile w roku, kiedy wyjątkowo zależy nam na dobrej zabawie. Do takiej możemy zaliczyć bez wątpienia Sylwester. Ta noc jest czarodziejska z wielu względów. Po pierwsze żegnamy się ze starym rokiem. To doskonały czas, aby zastanowić się, co udało nam się dokonać w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

Szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika planszówek? Poznaj nasze typy!

Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zwykle kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym praktycznie każdy chciał zapomnieć. Jednak od pewnego czasu planszówki przeżywają prawdziwy renesans – grają w nie zarówno duzi jak i mali, a na rynku pojawia się coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.