Telebim proponowany okazuje się na koncertach

Telebim sprawia, że każdy wszystko widzi

Jeżeli posiadamy w założeniach zrobienie dużego koncertu oraz wiemy, że przyjdzie na niego dużo setek ludzi, to musimy się liczyć z tym, że nie wszyscy będą w stanie dostrzec to co ma miejsce na scenie. Dlatego trzeba wszystko zorganizować w taki sposób, żeby dało się zagwarantować wspaniałe widowisko nawet tym, którzy stoją dalej. Świetnie do tego zadania nadaje się telebim, który może zaoferować ekran znacznej wielkości, a ten da nam pewność, że wszystko wyraźnie będziemy mieli szansę widzieć.

Co więcej nie rażą one w oczy, więc nawet jeżeli na koncercie będzie dość ciemno, to posiadamy gwarancję, że wszyscy będą dobrze wszystko widzieli, a jednocześnie ich oczy nie będą się nadmiernie męczyły – szerzej na ten temat. Ważne jest także to, że taki ekran pozwala na błyskawiczną przemianę wyświetlanego obrazu, dzięki czemu mamy szansę pokazywać nie tylko to co pojawia się na scenie, lecz też to co dzieje się na płycie, gdzie bawią się ludzie.

Mocowane są na odpowiednich linach

telebimy reklamowe w mieście

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com

Takie telebimy mamy okazję przymocować na specjalnych linach, przez co będą podwieszone w powietrzu, ale również mogą być stojące. Ważne jest to, żebyśmy wszystko dopasowali do własnych potrzeb i co więcej, byśmy zrobili je w taki sposób, by jak najwięcej ludzi miało szansę je widzieć. Dlatego też przeważnie montowane są przy trasach na specjalnych słupach, przez co można na nich pokazywać reklamy, a to spowoduje, że duża grupa ludzi może się z nimi poznać.

Dużo przedsiębiorstw wynajmuje takie telebimy

Należy mieć świadomość, że dużo firm wypożycza tego rodzaju telebimy, przez co mamy szansę z nich korzystać tylko wtenczas, jeśli tego wymagamy (warto przeczytać). Taki wynajem nie będzie drogi, a uzyskujemy świadomość, że nasza reklama trafi do tych ludzi, do których dotrzeć musi.