Codziennie wzbogacani jesteśmy informacjami. Jaki sposób Tobie odpowiada? Które lubisz informacje? Jak lubisz je dostawać?

Właściwie codziennie dowiadujemy się czegoś nowego o świecie, na tym się łapiemy, że nowa porcja wiedzy umie otworzyć nam oczy na wiele inspiracji i zjawisk. Właściwie to nigdy nie mamy dość, jeśli coś nas zauroczy, zachwyci chcemy dostawać jeszcze więcej tego czegoś.

Fragment gazety

Autor: Tony Cairns
Źródło: http://www.flickr.com
Każda porcja dla nas użytecznych informacji w różnych aspektach życia, wzbogaca nas i umożliwia odkrywanie nowych rzeczy. Informacje, wiedza, ciekawostki są jak podróże, które umożliwiają nam odkrywanie nowych miejsc, lub powrót tam, gdzie już byliśmy, ale znów chcemy powrócić.

Każdy ma inny sposób na własne informacyjne wzbogacenie. Jeden będzie potrzebował najwznioślejszych doznań estetycznych, wizualnych i muzycznych, wszystko

Poranna prasa

Autor: Julie anne Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

poniżej tego poziomu będzie warte tyle, ile zeszłoroczny śnieg. Inny będzie bardziej spokojny, ale także będzie miał swoje wymagania. Wreszcie jest mnóstwo ludzi, których nie interesują jakieś wzniosłe wymagania, im wystarczy dobry artykuł, fajna książka, niekoniecznie o rzeczach wielkich, istotnych, po prostu chcą się czuć dobrze z lektura, lubią czytać, to co sprawia im przyjemność.

Jeszcze innym wystarczą zwyczajne gazetki promocyjne jak te z promocyjni, stąpają twardo po ziemi i zależy im na jak najniższych cenach. Nie bujają w obłokach, lecz myślą co zrobić, by nieco zaoszczędzić. Mawia się, że tak najczęściej działają osoby starsze, które, mają nadmiar czasu. To oczywiście nieprawda, ponieważ w każdym wieku znajdziemy ludzi, którzy będą wertowali takie gazetki promocyjne w poszukiwaniu ciekawych ofert. Zresztą, jakby to odebrać na bardziej wszechstronnym pojmowaniu to przecież nie wyklucza jedno drugiego. Przecież osoba, dla której bardzo ważne są doznania duchowe czy artystyczne, może także z pełną pasją przeglądać gazetki promocyjne.

A dlaczego nie? Są jakby dwa światy, świat przyjemności i świat realny, a każdy z nas (bogaty czy biedny) lepiej się czuje, jeżeli może nieco zaoszczędzić. I nieważne, jakiej słucha na co dzień muzyki, w kwestii niewielkich przyjemności, takich, jak ciekawe konsumenckie oferty Bardzo jesteśmy podobni do siebie.