Dzieła w klimacie fantasy mają się dobrze

Gdy ludzie kina zabierają się za pomoc w tworzeniu gry komputerowej możemy być pewni, że wyjdzie z tego prawdziwy majstersztyk. Tak właśnie było, kiedy została wydana pierwsza część gry dragon age. Ta gra była zaskoczeniem dla wszystkich, nawet tych bardzo obcykanych, w świecie gier, osób. Świat pełen fantastycznych stworów i my, jako bractwo Szarych Strażników, którzy mają uporać się ze złem, czyli demonem Plagi. Oczywiście nie wszystkich zainteresuje tego rodzaju gra, jednak fani fantasy na sto procent będą szczęśliwi, zwłaszcza, że kolejne serie zostały wzbogacone o bardzo wiele genialnych rozwiązań.

Ludzie oglądający film w kinie

Autor: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy do tej pory nie mieliśmy okazji zanurzyć się w świat fantasy to można spróbować nim przesiąknąć, właśnie przez dragon age i przy okazji przekonać się do takich gier. Oczywiście można mieć jakieś obawy, czy uda nam się wszystko ogarnąć, ale wystarczy przez rozpoczęciem gry zapoznać się z zarysem fabuły i możliwości postaci by po paru minutach nie móc oderwać się od tej genialnej gry. Dziś nie wystarczy jedynie jeździć samochodem w grze, po jednym torze. Obecnie gra musi mieć dobrze skonstruowaną akcję, dopracowaną oprawę audiowizualną, do tego sterowność bohaterami gry, musi być łatwa. W innym wypadku, gra okaże się klapą.

Gra odzwierciedlająca losy bohaterów filmu, czyli coś dla ludzi kochających kino i gry

Kultowy film został osnową dla gry, która tworzy napięcie jak żadna inna.

To świetnie, że masz chęć zdobyć zbliżone informacje na prezentowany wątek, gdyż wchodząc na odsyłacz, zgłębiasz praktyczne źródła (https://www.produktypremium.com/) na podnoszone zagadnienie.

Wszyscy, którzy widzieli film Obcy, wiedzą, że nie jest to kolejny film bez gra tajemnicy. Tam wszystko odbywa się po ogromną presją czasu i tego, w rzeczywistości nic do końca nie jest wiadome. Gra obcy izolacja to jak piszą producenci survival horror. Znajdziemy tą grę na półce z grami scince-fiction. Fabuła nawiązuje do sytuacji z pierwszej części ekranizacji, ale są to niezwykle ogólne powiązania, bo akcja gry została osadzona kilkanaście lat po wypadkach, które zostały do zobaczenia na dużym ekranie. Sam pomysł jest bardzo interesujący.

Gra ta nie daje nam możliwości obrony wręcz czy zgładzenie przeciwnika. Towarzyszy, więc głównej bohaterce ciągły strach. Musi oddalić się od wroga i wybierać kryjówki oraz umiejętnie odwracać uwagę przeciwnika. Postać ma do wykorzystania wykrywacz ruchu, który daje możliwość na unikanie niebezpieczeństwa. Cała gra jest zrobiona bardziej pod kątem grafiki i muzyki, czyli całej otoczki, która prowadzi do tego, że po kilkudziesięciu minutach gry musimy powrócić do zwykłego świata. Jaki jest powód? Bo na pewno będziemy spoceni z powodu obaw jakie gra wywołuje. Nie jest to gra dla osób o słabych nerwach. Jeśli nie lubimy horrorów i nie mamy ochoty stanąć w ich centrum, to lepiej wybierzmy inną grę. Jednak, jeśli jesteśmy pełni chęci odkrycia całkiem innej jakości w grze, to zdecydowanie powinniśmy zagrać w grę obcy izolacja. A jeśli jakimś cudem nie udało nam się zobaczyć tego filmu, to warto nadrobić zaległości, wtedy z chętnie sięgniemy po tą grę.