Dowiedz się więcej o sławnych i mniej sławnych kapelach muzycznych

Bardzo wielu muzyków, takich najzupełniej niepopularnych, bardzo narzeka, że polski rynek muzyczny jest w dzisiejszych czasach przesadnie zabetonowany, a więc dojście do trochę szerszej grupy melomanów jest nierealne.

koncert

Źródło: http://www.morguefile.com/
Jednak czy faktycznie muzycy, którzy są chociażby w 1/4 tak doskonali jak Leonard Cohen, Saxon (co nowego) bądź Asgeir nie mogą jakoś się wybić?.

Może tylko brak talentu, charyzmy oraz porządnej motywacji powoduje, iż mamy ogromny problem z chociażby minimalnym zaistnieniem? Pewnie nikt się nie przyzna, że jest beznadziejnym wykonawcą, który jest tak samo oryginalny co przykładowo chińskie obuwie. Zatem trochę porad dla pragnących wreszcie przestać grać wyłącznie dla rodziny oraz znajomych, którzy są fajną publiką, ale to tak czy siak nie może wystarczyć

Nakręćmy porządne piosenki. Wynajęcie studia muzycznego w dzisiejszych czasach nie jest bardzo trudne i drogie. Spokojna głowa: z całą pewnością wszyscy muzycy mogą jakoś wziąć pieniądze.

Czy taka notka namówiła Cię do wyszukania analogicznych? Jeżeli tak, to kliknij ten link oraz poza tym przeczytaj także wypowiedzi na nasz temat (https://147break.waw.pl/www/imprezy-okolicznosciowe/)!

Ciężko zakładać, że w każdym przypadku można zrobić nawet małą karierę bez inwestowania kasy. Gdy czegoś bardzo chcemy, niejako automatycznie to się nam udaje. Naturalnie trzeba się postarać, co często stanowi wielki kłopot. I to nawet nie chodzi o nasze lenistwo. Brak motywacji jest sporo powszechniejszy, aniżeli sądzimy.

Zapamiętajmy również to, że nierzadko serwis Facebook sprawia, iż w zupełności nieznany zespół wreszcie odnosi jakiś sukces. Choć najważniejsze pytanie: czy istotnie w każdym przypadku czymś wielce ważnym jest możliwość osiągnięcia sukcesu? Czy na przykład muzycysłynnego amerykańskiego zespołu Red Hot Chili Peppers to ogromne gwiazdy od początku? Pewnie na początku nawet nie sądzili, że odniosą aż tak ogromny sukces. Taki artystyczny, lecz także finansowy. Doceniajmy Youtube oraz Spotify – zatem miejsca, w których z pewnością zauważyć można sporo piosenek tych solistów oraz zespołów, które w sumie nie wydawały nawet złotówki na nagrania, a tak czy siak ich muza jest ochoczo odtwarzana. Czyli podsumowując kwestię robienia kariery w muzyce: zadbajmy o to, aby ciągle udoskonalać własne umiejętności, a zapewne zwiększymy tym samym szanse na sukces.