Gorąca Bułgaria idealna na wakacje

Nie każdy, kto wyjeżdża na wakacje w ładne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest duża grupa osób, które wybierają oferty last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są tego rodzaju wyjazdy. Najzwyczajniej w świecie pakuje się plecak i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się miejsce, gdzie chcemy się wybrać. Wybór zwykle jest ogromny. Naturalnie najwięcej ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym żeby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Bułgarskie plaże

Plaża

Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com

Nasi rodacy najchętniej wybierają właśnie wspomniane kraje. Pewna pogoda, lazurowe morze, piaszczyste plaże, przepyszne jedzenie – wszystko to ewidentnie przyciąga. Bardzo atrakcyjna od kilku lat jest Bułgaria. Jest to kraj kulturowo bliższy nam niż Egipt albo Turcja, czujemy się tam bardziej „u siebie”, a tym samym jest dostatecznie daleko, żebyśmy mogli się poczuć całkowicie oderwani od codziennego życia. więcej – Bułgaria all inclusive na wakacje

Kraina wina i ryb

Fantastycznie odpręża się spędzając wakacje w Egipcie (więcej na stronie). Wspaniałe wybrzeże i ma wysokiej klasy hotele. Dodatkowo, możemy wyszukać mnóstwo ofert last minute na wakacje w tej okolicy. Jeżeli zdecydujemy się na ten kierunek absolutnie warto zwiedzić Hurghadę. W okolicy są uprawy pomarańczy i winorośli, w dodatku jest to jeden z największych portów rybackich. Jeżeli mamy chęć na dobre wino i świeże ryby – to idealne miejsce.

Sport i zwiedzanie

Plaża

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Popularne są także wakacje w Słonecznym Brzegu. Równie piękne plaże, pełne zabytków miasta i wiele innych atrakcji sprawia, że bardzo chętnie decydujemy się na wakacje w tej części Bułgarii. To też idealne miejsce do nauki nurkowania albo uprawiania innych sportów wodnych i wielu innych. Zarówno amatorzy leżenia na plaży z drinkiem jak i wielbiciele aktywnego wypoczynku na pewno wyszukają coś dla siebie. Wyjazdy last minute (zobacz: kuba last minute z niemiec) to idealny sposób na wakacje. Zwróćmy jednak uwagę, aby korzystać z ofert dobrych i sprawdzonych biur podróży. Najlepiej wybierać te, które są na rynku od dawna i które już sobie wyrobiły markę.