W funkcjonalnej kuchni przydadzą się praktyczne akcesoria do trunków

Wszyscy lubimy przyjęcia. Jest to sposobność do zgromadzeń, dialogów i momentu spokoju w tym zapracowanym, zabieganym czasie. Każdy człowiek zaczyna zwracać uwagę na szczegóły i wystrzałowe rzeczy, a takim na pewno są coolery do wina.

Trunek ma możliwość stać cały czas na stoliku i chłodzić się. Nie ma też strachu, że ogrzeje się i przestanie wykonywać swoją misję. Wystarczy wymienić lód, ażeby nieprzerwanie bardzo dobrze realizował swoje zadanie i wyśmienicie przy tym wyglądał. Wino w chwili podawania powinno być chłodne, nawet gdy przyjęcie odbywa się na balkonie , a wieczór jest upalny, parny. W takim przypadku jego chłód jeszcze bardziej docenią biesiadnicy.

Torba na butelkę wina to świetne rozstrzygnięcie, by wygodnie i elegancko przynieść wino na piknik, grill, albo inne okazje. Torba nada się również jako opakowanie butelki wina, która ma być podarowana jako prezent. Oprócz tego torbę można zaopatrzyć w cooler, co uczyni, że wino (zobacz: wino sangiovese ) będzie od razu miało dobrą temperaturę do podania. Poza tym w coolerze mogą być miejsca na kieliszki, toteż podając trunek również kieliszki będą znakomicie schłodzone.

wino i ser

Źródło: http://www.flickr.com

Coolery do wina stworzone z zestawienia wysokiej jakości stali szlachetnej wygładzanej na wysoki glanc będą wyglądać pięknie i elegancko na każdym stole. Ów model coolerów odróżnia minimalistyczny image i wysoka forma skonstruowania. Dodatkowo, ażeby być pewnym, że wino ma stosowną temperaturę, można użyć specjalnego termometru.

Kieliszki to niezwykle znacząca aczkolwiek często niedoceniana rzecz. Forma kieliszków jest dobierana do właściwego trunku. To w nim kumulują się wonności trafiające potem do nosa miłośnika win.

Plastikowy model bidonu wyśmienicie spisze się nawet w czasie niezwykle upalnych dni. Wewnątrz butelki znajduje się ruchomy wkład, jaki należy przedtem zmrozić w zamrażarce. Dlatego że wkład wypełniony jest szczególnym żelem, kiedy umieścimy go z powrotem w środku bidonu, będzie on utrzymywał niską temperaturę picia przez bardzo długi czas. Jest to niezwykle pomysłowa butelka z filtrem – rekomendujemy sprawdzić: https://waterbobble.pl/bobble-420ml-insulate – z wbudowanym wkładem schładzającym, który utrzymuje temperaturę chłodnego picia.