W jaki sposób szybko możesz stać się w swoim mieszkaniu przykładowo królem albo łowcą zombie?

W życiu nie mniej ważna jak praca jest również możliwość spokojnego wypoczynku, aby zregenerować siłę na kolejny dzień w biurze albo na uczelni. Dla takich osób, które nie chcą chodzić do kawiarni czy też do dyskoteki, są ponadto odmienne możliwości.

Mogą sobie po prostu zagrać w jakąś komputerową grę.
Obecnie popularne są przeróżne rozgrywki sieciowe, tzn. tego typu, w które mogą grać tysiące osób jednocześnie. Tematyka tego typu gier jest wszechstronna, jeśli tylko pragniesz, mogłabyś zostać np. kapitanem jakiegoś okrętu, dowódcą starożytnego plemienia, komandorem na statku kosmicznym lub dowódcą czołgu. Trzeba jednak pamiętać, że takie gry przegladarkowe mogą być niezwykle wciągające i trzeba umieć odróżniać rzeczywistość od fikcji. Jeżeli jednak to nie jest problemem, to spędzanie czasu w taki właśnie sposób to doskonała opcja dla przykładowo lepienia bałwana w przeciągłe zimowe wieczory. Zależnie od danej rozgrywki w trakcie jej trwania można porozumiewać się z innymi graczami, aby tworzyć różnego typu sojusze oraz spełniać jakieś wspólne projekty.
wakacje 2013

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl
Wszystkie tego typu gry (atari pong) są zupełnie bezpłatne, tak w momencie zarejestrowania, jak i podczas samej gry. Z drugiej strony w większości z nich można odpłatnie zdobywać przeróżne zdolności lub surowce, dzięki jakim gra jest szybsza i bardziej przyjemna. Niestety tutaj do zabawy dochodzą prawdziwe pieniądze, a to może zostać rozpoczęciem nawet poważnych problemów finansowych. Jeżeli jednak jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, to tego typu gry (serwis automatów do gier) przegladarkowe to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu.

Duża część z takich gier rozgrywa się w czasie rzeczywistym, z tego też powodu teoretycznie nasza chwilowa nieobecność może mieć zły wpływ na nasze obecne osiągnięcia w takiej grze.