W jaki sposób przetrwać po wojnie atomowej albo biologicznej? Czy normalni ludzie byliby w stanie przetrwać?

ostrzałki do noży
Jak poradzić sobie z problemami światowymi wpływającymi bezpośrednio na nasze życie? Wojna nuklearna albo biologiczna niebywale pokrzyżuje nam wszelakie zamiart, ale nie sugeruje od razu kresu cywilizacji.

ostrzałki do noży
Autor: leniva.studio
Prawdopodobnie zniknie łatwy dostęp do Internetu.

Raczej nie będzie TV, a fale radiowe będzie niełatwo złapać. Zostanie nam trwanie według tego, jak kiedyś żyli nasi pradziadkowie plus wykorzystanie najnowszych zdobyczy nieelektonicznej techniki. Fundamentalnym asortymentem będą plecaki, noże taktyczne i podobne gadżety. Są w stanie nam one uratować życie w starciu z niebezpiecznymi zwierzętami a także innymi osobami, którzy już nie będą tak normalni jak kiedyś. Człowiek pośród zagrożenia zaczyna funkcjonować jak drapieżnik. Nie ma problemów z zabijaniem i odbieraniem rzeczy. Nie ozostawi niczego, wody, ostrzałki do noży a nawet puszki napoju – Cqb Tactical. Niebywale ważne, by nabyć wcześniej konkretne przeszkolenie. Nie mówimy tu o konkretnych zaleceniach, o tym, jak przetrwać w zagrożeniu, ale między innymi o tym, w jaki sposób wykorzystywać sztuki walki lub nasze otoczenie do obrony. Ważne są treningi kondycyjne a także treningi parkur. Dodatkowo należy nauczyć się dobrej obsługi sprzętów takich jak noże taktyczne albo szeroko określona broń (szerzej nt karabinków ASG na stronie militarne.pl) biała. Jeśli ma się pozwolenie, to także powinno się pomyśleć o załatwieniu broni palnej, która w trudnej sytuacji może nas uratować. Oprócz szkoleń dobrze jest zrobić zawczasu zapasy. Ciągłe uzupełnienie puszek oraz rzeczy niepsujących się oraz z długim terminem ważności jest bardzo ważne. Dodatkowo powinno się kupić ostrzałki do noży a także środki do konserwacji broni, aby niczego nie brakowało. Najlepiej by wzorem Amerykanów, wszystko przechowywać w specjalnie wybudowanych schronach w ziemi. W Polsce jednak bywa to utrudnione ze względu na przepisy budowlane, które nie bywają korzystne dla osób konstruujących podobne rzeczy – cqb.pl/noze-c-79_334.html.
Jeśli jednak damy radę uzyskać pozwolenie trzeba współpracować wspólnie z rodziną, aby ograniczyć koszty i jednocześnie dać schronienie również im.

Rozmaite katastrofy są mimo wszystko mało prawdopodobne, jednak gdy już się wydarzą prawie wszyscy ludzie będą niegotowi. Zatroszczmy się o to, abyś my i własne potomstwo mogli być bezpieczni w podobnej sytuacji.