Walentynki – kilka sposobów, żeby uczynić jeden dzień fenomenalnym

Dzień zakochanych obchodzony czternastego lutego jest dniem wyjątkowym. Pary okazują sobie namiętność na każdym kroku, próbują uczcić tę sytuację nadzwyczaj romantycznie. Co jednakże w takim przypadku, jeśli na tak niezwykłą chwilę brak nam pomysłu? Oto kilka sposobów, żeby spędzić święto zakochanych zmysłowo i ze smakiem.

dobre rady

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Aby kolacja walentynkowa była jedyna w swoim rodzaju, należy pamiętać o kilku elementach. Punkt pierwszy to świeczki, które wprowadzą malowniczy nastrój do miejsca, w którym będziemy ucztować. Są one znakomitym pomysłem do przystrojenia stołu jak i przestrzeni naokoło nas. Mogą to być zarówno duże świece jak i niskie podgrzewacze, gdy jednak decydujemy się na te drugie, należałoby zapalić ich więcej, dlatego że dają niedużo światła. Kolejny pomysł na tworzące fantastyczny klimat ozdoby walentynkowe to kwiaty. Powinno się obdarować nimi damę, poczuje się ona wówczas unikatowo lub też postawić je na stole w wazonie. Niech to będą czerwone róże symbolizujące trwałą miłość oraz żądzę. Zarówno gigantyczny bukiet jak i pojedyncza sztuka będzie słusznym pomysłem. Aby wprowadzić magię do miejsca, gdzie będzie przebiegać kolacja walentynkowa musimy też zadbać o konkretną muzykę w tle. Tajemnicze składanki jesteśmy w stanie skomponować samodzielnie lub możemy skorzystać z już sporządzonych, dostępnych w sieci czy płytach CD. Piosenki będą umilać posiłkowo czas i spowodują, że poczujemy się ponadprzeciętnie patrząc sobie głęboko w oczy.

Zakochani, Walentynki

Autor: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki
Ozdoby walentynkowe (sprawdź to) oraz muzyka są niezmiernie ważne, jednakże aby całokształt tego wieczoru był dopełniony, powinno się pamiętać o posiłku oraz winie. można wykazać się predyspozycjami kulinarnymi serwując spaghetti lub dobrą pieczeń, czy też wspólnie ugotować cokolwiek z drugą połówką. Zapewni to kolejną zabawę w czasie wieczoru. Jeżeli chodzi o typ wina podawany do tej kolacji, wybieramy najczęściej czerwone wytrawne lub półsłodkie, jakie doskonale rozgrzeje nas podczas chłodnego wieczora. Bezbłędnie sprawdzi się także gorąca czekolada. Nie ważne jaki posiadamy staż związku, czy to miesiąc czy to kilka lat, trzeba pamiętać o tak ważnym dniu jakim są walentynki. Każdego dnia bowiem często zapominamy o tym, aby celebrować uczucie, jakim się obdarowujemy i doceniać swoją drugą połówkę za to, że jest. Kolacja walentynkowa pozwoli nam poczuć urok bycia razem, odświeżyć uczucia i doprowadzi do tego, że będziemy się czuć szczególnie.