Wyśnione wakacje w gorących krajach i na nartach

Wakacje czy to w zimie, czy latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem bądź też nastawić się od początku na oferty last minute sprawdzonych biur podróży. Hiszpania jest łączona głównie z tańcami flamenco, niezapomnianymi plażami i słynnym hiszpańskim temperamentem.

Wakacje w ciepłych krajach

Autor: miss_yasmina
Źródło: http://www.flickr.com
Hiszpania last minute wcale nie musi być kosztowna, tak jak wyprawa na narty do Andory czy do Włoszech – to najlepsza oferta dla ludzi młodych spragnionych spokojnego wypoczynku na plaży, jak również okazji do niezapomnianych zabaw.

Wybrzeże słońca leżące w Andaluzji daje podróżnym wielką liczbę apartamentów wypoczynkowych, bajecznych plaż, a także dyskotek. Znajduje się tam wiele ważnych kąpielisk morskich takich jak na przykład: Marbella, Torremolinos, Benalmádena, Málaga. W przerwach opalania i długich spacerów po plaży, można odwiedzić jaskinię w Nerja. Ogromne stalagmity i stalaktyty oraz inne naturalnie uformowane rzeźby zachwycą, jak również pozwolą ustrzec się przed zbyt wielką dawką promieni słonecznych. Pragniesz spędzić wczasy w egzotycznym miejscu? – sprawdź ofertę.

Odmiennym polecanym regionem, z jakim naprawdę dobrze się zapoznać jest wybrzeże costa brava. Wakacje Costa Brava to niezapomniana możliwość do wypoczynku. Obszar turystyczny Katalonii ciągnie się od miejscowości Blanes aż ku samej granicy z Francją.

Czy obecnie chcesz znaleźć coś ciekawego na ten wątek? Jeżeli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę.

Blanes to niezwykłej urody miasteczko. Dawniej port dla kutrów rybackich, obecnie istotny kurort wypoczynkowy leżący tuż obok bardzo rozległej piaszczystej plaży. Warto zwiedzić malownicze wybrzeże i zapadające w pamięć zatoczki pomiędzy Blanes i Lloret del Mar, sławnym miejscem wypoczynkowym. Okolice Lloret del Mar to idealne miejsce na wakacje costa brava.

W czasie zimy dobrze jest znowu wybrać się do małego państewka, Andory przyległej do granic Hiszpanii. Kraina całkowicie pokryta górami jest istnym rajem dla zawodowych, jak i początkujących narciarzy. Wpisując w wyszukiwarkę internetową andora narty, można dowiedzieć się, że na obszarze Andory znajdują się dwa bardzo popularne kurorty narciarskie: Grandvalira, a także Vallnord. Na kompletnych amatorów zjazdów na nartach czekają tu zadbane, bardzo długie trasy zjazdowe ,jak również nowoczesne wyrwirączki. Odrębne możliwości ,a także udogodnienia przewidziano oczywiście dla miłośników deski snowboardowej. Poza opcją uprawiania sportów zimowych, region ten posiada także zapierające dech w piersiach krajobrazy.

wakacje

Autor: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com
Miejscem równie odpowiednim do zimowych szaleństw jest ważny kurort narciarski we Włoszech, Livigno.

Jeżeli chcesz wyszukać artykuły na prezentowany temat, to przejdź tutaj buty damskie trekkingowe i przejrzyj inne informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

W miejscowości znajduje się ponad trzydzieści nowoczesnych wyciągów narciarskich. Zróżnicowane trasy] o różnym poziomie trudności łącznie mają długość stu piętnastu kilometrów. Te plusy świadczą o tym, że w Livigno narty oraz wyśniony odpoczynek to naprawdę trafione połączenie. Na narty do Livigno da się pojechać nawet w marcu. Ze względu na specyficzny mikroklimat w Livigno śnieg nie topnieje przez bardzo długi okres, jest na stokach nawet aż do połowy kwietnia.

Źródło: III Millenium