Znakomita kapela to sukces Twego wesela.

Czas przygotowań ślubnych dla większości par jest bardzo stresujący. Wynajęcie sali, lista gości, ubiór dla pary młodej. Wizyta u dekorator wnętrz czy poszukiwanie kamerzysty. Niejednego przyprawia to o ból głowy. Co najgorsze organizacja zaślubin jak i wesela trwają wiele miesięcy. Tymczasem to nie wszystko, gdyż zazwyczaj cała oprawa muzyczna w tym najszczęśliwszym dniu, zostaje uwieńczona przez dobrą kapelę instrumentalną lub dj-a. Przeważnie tu młodzi mają wielki problem, bo czym kierować się żeby znaleźć dobry zespół na wesele.

przed ślubem

Autor: Naijamayor
Źródło: http://www.flickr.com

Zaciągają informacji u znajomych, najbliższych, poszukują propozycji w prasie i internecie. W gazecie niestety nie pozyskamy za dużo treściwych informacji tyczących się danej kapeli. Zaledwie zdawkowe wiadomości o dziejach oraz repertuarze, jakiego i tak nie możemy zweryfikować. Dlatego większa część zespołów muzycznych promuje się w necie, posiada własną stronę internetową.

Obecnie dostęp do nowych danych jest niezwykle istotny, zatem sprawdź wpis z witryny (https://www.stojo.pl/kubek-do-auta/), ponieważ traktuje on o pokrewnej tematyce.

A dlaczego tak czytelne są promocje w sieci?

A więc w przeciwieństwie do prasy, w tym miejscu jesteśmy w stanie ocenić zamieszczone wiadomości dotyczące zespołu oraz możemy dowiedzieć się wiele więcej na temat ich programu. A jak znaleźć w internecie? Najprostszym sposobem jest użycie wyszukiwarki i poprawnie sformułowane zapytanie. Np.: żyjemy w Poznaniu i szukamy kapeli z całego regionu-(w dzisiejszych czasach zespoły muzyczne dojeżdżają do klienta nawet po 300 km.) I jak zadać pytanie? Otóż wpisujemy informacje czego poszukujemy i w której lokalizacji.

W naszym przypadku zespół na wesele – Wielkopolska – "Czysta Energia Cover Band" – Wielkopolska. Z uzyskanych wyników wyszczególniamy kilka propozycji podpierając się: historią, repertuarem, opłatą a zwłaszcza opiniami na temat orkiestry. Pamiętajmy o tym, żeby przesłuchać kilka kawałków z danego programu i zaznajomić się z faktami z kilku stron.

zdjęcie z wesela

Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy już po męczących sprawdzaniach ustalimy listę paru kapel muzycznych, bezwarunkowo musimy telefonicznie umówić się z nimi. Owy telefon będzie konieczny, by zorientować się czy w dniu naszego ślubu konkretna kapela ma wolny termin. Jednocześnie zawsze zapytajmy o możliwość zejścia z kwoty. Reasumując: Organizacja ślubu to bardzo ciężka droga, wymuszająca wiele ustaleń i poświeceń.