Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Dawniej chyba wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, a karą było dla nich na polecenie rodziców zamknięcie w pokoju. Dziś przesiadywanie w pokoju nie jest karą, a wielką frajdą.

Bo praktycznie wszystkie dzieci zamieniły podwórko na gry na komputerze.
battlefield bad company 2 vietnam

Autor: Federation European Cyclists’
Źródło: http://www.flickr.com
Standardowym wyposażeniem statystycznego nastolatka jest dziś playstation, na którym grają już nie tylko młodzi, ale także ich rodzice. Świat gier zdominował też polskie podwórko, które w większości przypadków wyludniło się. Już chyba wszyscy przenieśli się do Internetu, gdzie razem lub przeciwko sobie grają, ścigają się, zdobywają artefakty i następne punkty, które mogą wymienić na kolejne postacie o specjalnych funkcjonalnościach – .
Rodzina aktywna jesienią

Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Najbardziej znaną grą komputerową, powstałą szczególnie dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam. To gra z rodzaju strzelanek, rozgrywająca się w okresie wojny w Wietnamie. Każdy gracz ma do wyboru bogaty zasób broni, pojazdów oraz map, w których może mierzyć się z nowymi przeciwnikami. Mnóstwo wojen, krwi oraz strachu może przynieść też popularny bioshock. Natomiast dla fascynatów rajdów samochodowych powstał burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. A na zakończenie, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To doskonała propozycja na rodzinne, deszczowe dni i mroźne weekendy – patrz na buzz ps2.
Rynek komputerowy zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

Producenci gier komputerowych ścigają się w koncepcjach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne. Istotne tylko, by rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, by się w nim całkiem nie zatopili.