Islandzka muzyka jest niesamowita

Co prawda często się mówi, że o gustach muzycznych nie ma większego sensu dyskutować, ponieważ tak czy siak takowe rozmowy do niczego dobrego nie są w stanie prowadzić, to jednakowoż można w zasadzie nieco się pokusić o małą dysputę o gustach. A więc które składanki płyty cd/dvd, które w ostatnim czasie zostały opublikowane na rynku są faktycznie godne zainteresowania?

Muzyka

Źródło: http://www.sxc.hu/
Najistotniejsza myśl: w żadnym razie nie należy sądzić, że aktualna scena muzyczna jest najzupełniej do niczego! Snobizm, zatem podniecanie się tylko wiekowymi kawałkami to coś zabawnego.

Jeśli któregoś z internautów interesują religijne płyty cd/dvd, musi chociażby doceniać bardziej Arkę Noego. Tak naprawdę to nie jest nowy zespół, lecz z oczywistych powodów w Arka Noego nie posiada stałego składu, dzieci przychodzą i odchodzą, to typowe. Wbrew wszelkim wyobrażeniom w żadnym przypadku nie można powiedzieć, iż Arka Noego to nudziarstwo, coś dobrego wyłącznie dla fanów typowo katolickich utworów. Często kościelna muzyka istotnie nie jest za bardzo emocjonująca, lecz na szczęście krajowa formacja Arka Noego pokazuje, że jeżeli kogoś zainteresowała skoczna muzyka o charakterze religijnym, powinien zakupić album Arki Noego.

Zaciekawił Cię taki wpis? To świetnie, ale kliknij ten odnośnik, gdyż oprócz tego przygotowaliśmy też inny tego typu artykuł, który warto zobaczyć także (https://krakenchairs.com/).

Szczególnie, że kasa zarabiana z płyt bardzo się im należy! – (zobacz propozycje muzyczne dla każdego: rockowa muzyka na płytach)

Zapamiętajmy, iż gdzieś tam na krańcu Europy znajduje się zimna Islandia: co interesujące, polscy obywatele są teraz najczęściej spotykaną grupą imigrantów. Taki Polak, który chciałby z bliska odkryć islandzką duszę niech choćby zwraca swoją uwagę na rock płyty cd/dvd tworzone przez Islandczyków. Choć Islandia jest mniej liczna, niż choćby Katowice, spłodziła Bjork, GusGus, ale także Asgeira – bardzo młodego chłopaka, którego zapewne czeka niesamowita przyszłość. Już w tym momencie jest na Islandii jednym z popularniejszych ludzi.

Należy przyznać, że akurat jego koncert w naszym kraju, a konkretniej w warszawskim klubie Basen był bez cienia wątpliwości niezwykłym, olśniewającym wydarzeniem muzycznym. Miejmy nadzieję, iż niedługo Asgeir ponownie nas nawiedzi. Zatem jeżeli kogoś na ten moment średnio zainteresowały reggae bądź soul i r&b płyty cd/dvd, niech spróbuje sięgnąć po islandzką muzykę. Islandia jest małym, ale przy tym wielkim krajem – (nowości, które możesz online: soul i r&b na dvd).