Odzież wojskowa nazywana militarna do zaliczamy możemy zaliczyć także spodnie moro to odpowiednie ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z ludzi rozmyśla że odzież wojskowa to wybór ubrań tylko dla mundurowych. Dużo sklepów ma wielki asortyment najróżniejszych ubrań z przeznaczeniem dla pasjonatów militariów, lecz również dla myśliwych, survivalowców, turystów czy tylko dla miłośników wojskowego stylu. Wśród owej odzieży możemy odnaleźć najlepsze spodnie moro, czapki patrolówki, koszulki taktyczne, kamizelki, polary, kurtki, spodnie długie, spodenki krótkie, paski, skarpetki, rękawice.

militaria

Źródło: http://www.sxc.hu/
Ubiór i obuwie zaprojektowane nie tylko specjalnie dla profesjonalistów, lecz także z myślą o pasjonatach militariów, łowiectwa, czy także osób spędzających dni poza domostwem. Spodnie moro bojówki bywają w kilkunastu sprawdzonych i udoskonalanych modelach, szyte w różnej barwie i paru kamuflażach, poczynając od modeli idealnie kamuflujących się w lasach, jak i jaśniejszych wzorów pustynnych.

Sklepy militarne posiadają znakomite zatowarowanie a także wybór ubiorów o typowych właściwościach technicznych z jednoczesnym uwzględnieniem luksusu podczas używania i trwałości wykorzystanych materiałów. Odzież militarna, myśliwska, podróżnicza, survivalowa jak i outdoor sklep to nie tylko znajome i sprawdzone wzory, ale głównie nowe technologie wprowadzone w design podczas cylku projektowego. Odporne na wodę i przeciwwietrzne kurtki, umożliwiające zarówno transport potu na zewnątrz tzw. „oddychalność materiałów” to

militaria

Autor: Program Executive Office Soldier
Źródło: http://www.flickr.com

współcześnie już wymóg.

Elastyczne tkaniny z dodatkiem spandexu, zabezpieczenia włókna powłokami teflonowymi, wykorzystywanie nietypowych rozwiązań techniczno-wzorniczych powodują, że odzież i obuwie spełnią oczekiwania najwybredniejszych nabywców. Ubrania w kamuflażach moro daje możliwość ukryć się w leśnych krzaczkach i pozostać prawie niezauważonym.

Odzież wojskowa w tym również spodnie moro są odpowiednie dla osób ceniących sobie militaria, lubiących niebezpieczne, lecz pełne przygód obozy survivalowe. Produkowana jest również odzież militarna dla najmłodszych nabywców czyli mundury dziecięce oraz dziecięce koszule moro, spodnie moro i militarne kurteczki dla milusińskich. Odzież przeważnie pasuje już na wzrost od 120 cm.