Daily Archive: 5 listopada 2019

Dlaczego warto postawić na wakacje w Sopocie?

Wiosna już w pełni, a nim się obejrzysz, nastąpi gorące lato 2014. Masz już pomysł na spędzenie pamiętnych i radosnych wakacji, o których długo będziesz mówić swoim znajomym i rodzinie? Jeżeli nie, mamy dla ciebie fenomenalną propozycję.

Co roku widzisz i słyszysz ogromną ilość reklam na temat spędzenia urlopu za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to ledwie trzy z całego mnóstwa destynacji turystycznych, które przypisane są do najchętniej wybieranych przez Polaków. Ludzie na ogół tłumaczą swój wybór przede wszystkim „pewną pogodą”. I w tym miejscu można przyznać im rację. Jednakże same warunki atmosferyczne to nie wszystko.

Jak zaplanować wspaniałe wakacje?

EccoHoliday – sprawdzony organizator wycieczek czarterowych działający na polskim rynku od ponad pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wypraw egzotycznych i niezwykłych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wakacje czarterowe w tak dalekich krajach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub 14-dniowe pobytowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.