Archiwum: świat

świat

Jak wybrać zabawki dla dzieci?

Nim jednakże pociecha opuści rodzinne gniazdo, przed nami jeszcze długa i ciernista droga, aby odpowiednio wychować małego człowieka. Rzecz jasna, każdy świeżo upieczony rodzic z pewnością przestudiował przed porodem maleństwa całe stosy specjalnych poradników i myśli, że posiadł całkowitą wiedzę o wychowaniu pociechy. Jakże często teoria przegrywa z praktyką! Wychodzi na to, że najkorzystniej zdać się na własny instynkt.

Sposób na jesienną chandrę

Zaczynamy być społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Przygnębiające nieco stwierdzenie, albowiem człowiek wychowany tylko przez „szklany ekran” funkcjonuje zupełnie inaczej, niż niż osoba, która czyta książki. Z jakiego powodu? Otóż czytanie korzystnie wpływa na nasz rozwój. Telewizja uniemożliwia rozleniwia nasze umysły. Wszystko zostaje wyłożone na tacy: scenerię, mimikę. Pochłaniając lekturę, to my tworzymy film. Nasz film, przy którego powstawaniu mamy dużo więcej swobody. Samodzielnie obsadzamy role i obmyślamy scenografię. Każdy szczegół wygląda tak, jak zechcemy.

Co może nam przedstawić polski iluzjonista?

Kiedy chcemy się przenieść w świat magii oraz dać swoim oczom się oszukać, to obowiązkowo musimy poszukać człowieka, który będzie umiał to zrobić. Dobre przyszykowanie, właściwa sceneria oraz ma szansę się okazać, że będą nam zaprezentowane sztuczki, w które nasz umysł nie będzie pragnął uwierzyć.
Polski iluzjonista może nam pokazać dużo ciekawych rzeczy