Kulturowy zawrót głowy – a może wystawa?

Gry towarzyskie posiadają niespotykaną magię, dlatego, jeszcze „nie wymarły” jak dinozaury

Zabawa to jedna z najmilszych form aktywności człowieka w każdym wieku. Czasami można użyć do niej przedmiotów, a niekiedy wystarcza tylko wyobraźnia. Zabawa dzieci może przybierać różne formy: swobodnej aktywności, udawania epizodów, śpiewania, tańca, rysowania, muzykowania. Dzieci mogą również uprzyjemniać sobie czas układając puzzle, bawiąc się lalkami, tworząc z klocków czy też grając przy pomocy gier planszowych.

Wciąż pragniemy aby wszystko wyszło wspaniale

Jeśli jesteśmy osobą odpowiedzialną za zaplanowanie jakiejś imprezy, nie ma tutaj znaczenia czy powinna to stać się studniówka, wesele czy po prostu wypad integracyjny z firmy lub urodziny niedalekiej osoby, to bez wątpienia pragniemy, by wszystko wyszło jak najlepiej. Jeśli nie posiadamy planu, co mamy szansę tu zaproponować oraz jaki może być temat główny takiej zabawy, to z pewnością trzeba się udać do właściwej osoby, która na co dzień trudni się takimi sprawami.

Serwisy dla książkowych moli

W dobie internetu powstaje dużo rozmaitego typu portali społecznościowych. Oprócz powszechnie znanych, ogólnych serwisów powstaje również wiele takich, które są dedykowane osobom z konkretnymi zamiłowaniami, dla osób które kochają kucharzyć, dla modelarzy, sportsmenów itp.. W tym artykule chciałabym wam trochę przybliżyć serwisy tematyczne dla osób uwielbiających czytać.