Najlepsze imprezy kulturalne w mieście

Szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika planszówek? Poznaj nasze typy!

Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zwykle kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym praktycznie każdy chciał zapomnieć. Jednakże od jakiegoś czasu planszówki przeżywają wyjątkowy renesans – grają w nie zarówno duzi jak i dzieci, a na rynku jest coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.

Kołobrzeg – recepta na doskonałe wakacje nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to słynne kurorty morskie i uzdrowiska, jednakże ze względu na swoje strategiczne usytuowanie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – fortecą, czego świadectwem są uchowane do dnia dzisiejszego fortyfikacje. Mnóstwo z nich jest adaptowanych do sprawowania odmiennych, dzisiejszych funkcji i służą one jednocześnie mieszkańcom miasta, jak i podróżnikom. Każdy, kto ceni sobie aktywny odpoczynek, planując wczasy dwa tysiące czternaście może, zatem zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Jak można oryginalnie i nietypowo zorganizować wieczór kawalerski dla przyjaciela.

Wstąpienie w związek małżeński to zakończenie samodzielnego, niezależnego życia i związanie się z drugą osobą. Dlatego też często na pożegnanie tej swobody i wolności organizuje się narzeczonym imprezy ze znajomymi i przyjaciółmi, podczas jakich następuje pożegnanie z wolnym stanem.