Polecamy najlepsze książki

Co warto robić w wolne chwile, czyli nie tylko telewizor zasługuje na uwagę

Wprawdzie tempo naszego życia staje się coraz szybsze, ale nie oznacza to, że nie mamy wcale wolnego czasu. Każdemu z nas zdarzają się czasem pozbawione pracy chwile, które można poświęcić na najróżniejsze formy wypoczynku. Program TV nie jest jednak tym, co na chwilę obecną sprawia naszym rodakom bardzo dużą radość. Jeszcze wcale nie tak dawno temu większość z nas w istocie mogła spędzać całe dnie, wpatrując się w swój ulubiony program TV. Aktualnie sytuacja ta wygląda całkowicie inaczej.

Portal muzyczny może być idealnym miejscem w sieci , gdzie można „wrócić” do lat 70.

Każdy z Polaków się zgodzi, że lata 70-te były dla nas jednym z najwspanialszych okresów. Przecież to w tym okresie kardynał Karol Wojtyła został Papieżem. Za swojego życia był to wspaniały Kapłan z powołaniem, który w późniejszym czasie odmienił świat. To w tym okresie Polska zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach świata w piłce nożnej. To w latach 70-tych na sportową emeryturę przeszedł najznakomitszy bokser na Świecie – Muhammad Ali (lubiany przez wielu Polaków), by później powrócić na tylko 2 walki.

Serwisy dla książkowych moli

W dobie internetu powstaje wiele przeróżnego rodzaju portali społecznościowych. Oprócz powszechnie znanych, ogólnych serwisów jest również wiele takich, które są dedykowane osobom z konkretnymi zamiłowaniami, dla osób które lubią gotować, dla modelarzy, sportowców itp.. W poniższym tekście chciałabym wam troszkę przybliżyć serwisy tematyczne dla osób kochających czytać.